• Pomem Parkur Hazırlık Kursu


  Samedi 26 Décembre 2020 à 22:45
  pomemparkur

  İzmir Pomem Parkur

  İZMİR PARKUR | POMEM Pmyo Paem Bekçi Jandarma Astsubay Parkur Hazırlık Kursu; İzmir, Konak, Karşıyaka, Bostanlı, Balçova, F.altay, Karabağlar, Gaziemir, Narlıdere, Göztepe, Güzelbahçe Seferihisar, Çeşme, Menemen, Aliağa, Çiğli, Bornova, Bayraklı, Alsancak, Narlıdere, Kemalpaşa, Urla, Torbalı Bölgelerinde Parkur Hazırlık Kursları Hizmeti vermektedir.

  Erkek Pomem Adaylarında 40 Sn 100 Tam Puan, Kadın Pomem Adaylarında ise 42 sn 100 Tam puan Değerindedir. Pomem Parkur aşamasında Her 1 Sn 5 puan değerindedir.

  Fiziki yeterlilik sınavlarında adayın alacağı puan Sıralama Açısından oldukça önemli bir faktördür. Adayın Pomem Parkurunda Tam bir yeterlilik seviyesine Ulaşması ve başarı sağlaması için iyi bir ”Pomem hazırlık kursu” süreci geçirmesi gerekmektedir.

  Biz, ”İZMİR PARKUR POMEM Pmyo Paem Bekçilik Jandarma/Astsubay Parkur Hazırlık Kursu” olarak, adayların istenilen Fiziki olarak yeterlilik seviyesine Ulaşması adına tüm; Koordinasyon, güçlendirme ve Kondisyon Sürecini Profesyonel olarak Yönetmekteyiz.

  https://www.izmirparkur.com/

  Pomem Parkur Hazırlık Kursu İzmir

  https://izmir-parkur-pomem-pmyo-paem-bekcilik-hazirlik-kursu.business.site/
  Vous devez être membre pour poster un message.